Нацкешбек в Дії набирає обертів: сервіс успішно пройшов публічне тестування та стартував офіційно. А понад пів мільйона українців вже отримали перші виплати за купівлю українських товарів у вересні.
Національний кешбек — всеукраїнська програма, яка дозволяє отримувати 10% компенсації за покупку товарів українських виробників.
До програми долучилися сотні магазинів та понад тисяча виробників, а кількість товарів, за які можна отримати кешбек, щодня збільшується.
Нацкешбек у цифрах
Реалізацією технічної частини програми «Національний кешбек» займалася команда Kitsoft. На базі технологій Kitsoft нам вдалося побудувати на порталі «Дія» систему, що дозволила швидко збирати та обробляти великі обʼєми даних про виробників та їх продукцію.
Для цього наша команда створила на порталі «Дія» «Перелік українських виробників», реалізувала всі необхідні бізнес-процеси та налагодила обмін даними між усіма системами для нарахування кешбеку, що дало змогу користувачам отримувати кешбек швидко і зручно. І все це — у надкороткі терміни: за 2,5 тижні вже почали прийом заявок від виробників для участі в програмі!
Кешбек надається на будь-які споживчі товари, які подадуть виробники для участі у програмі, за виключенням підакцизних товарів. Здійснити покупку можна в мережі, яка долучилась до проєкту.
Щоб отримувати кешбек за товари українського виробництва, необхідно:
- Відкрити спеціальний рахунок та отримати віртуальну або фізичну карту.
- Надати дозвіл банку на передачу даних про оплати в магазинах, що приєднались до участі в програмі.
- У мобільному застосунку Дія в розділі Сервіси обрати послугу «Національний кешбек» та вказати номер картки, на яку буде щомісячно зараховуватися кешбек.
Побачити нарахований кешбек у Дії можна вже наступного дня після покупки, а на картку для виплат кешбеку кошти надходитимуть до 20 числа наступного місяця. Їх можна витратити на медичні та комунальні послуги, транспорт, мобільний зв’язок, спорт, кіно, благодійність та на підтримку ЗСУ тощо.
Координатором програми Національний кешбек є Міністерство економіки України. У реалізації проєкту беруть участь Міністерство цифрової трансформації України, Державна податкова служба, Ощадбанк та уповноважені банки України. Технологічним партнером у реалізації програми є міжнародна платіжна система Mastercard. Операційний партнер проєкту — міжнародна компанія платіжних технологій Visa.