Політика щодо прав людини

Компанія ТОВ "Комп'ютерні інформаційні технології" (бренд "Kitsoft") має багаторічний досвід створення інноваційних технологічних продуктів, що покликані сприяти цифровому розвитку нашої країни. Ми здійснюємо цифровізацію послуг для мільйонів користувачів на державному рівні, тому завжди відповідально ставимся до розробки наших продуктів.

Ми прагнемо гармонійно поєднувати  стратегію внутрішнього розвитку компанії із дотриманням принципів сталого розвитку та корпоративної соціальної відповідальності.

Впевнені, що люди – найцінніший ресурс суспільства і нашої компанії. Саме тому один із наших непорушних принципів - дотримання міжнародно визнаних прав і свобод людини.

Прагнучи досягти зазначених цілей, даною Політикою Kitsoft декларує наступне:

Наша бізнес-практика ґрунтується на глибокій повазі до прав і гідності людини, яка стосується не лише наших працівників, але й тих, хто живе в громадах, які ми обслуговуємо. Захист прав людини є невід’ємною частиною нашої відданості стабільній діяльності.

Наша прихильність міжнародно визнаним правам людини узгоджується з принципами, викладеними в Керівних принципах ООН щодо бізнесу та прав людини. Ця політика ґрунтується на Міжнародному біллі про права людини та Декларації Міжнародної організації праці про основоположні принципи та права у сфері праці. У випадках конфлікту між національними законами та стандартами прав людини ми дотримуємося перших, намагаючись підтримувати другі.

Ця політика поширюється на Kitsoft та його дочірні компанії. Ми заохочуємо асоційовані та спільні підприємства, а також наших ділових партнерів застосовувати подібну практику. Реалізація цієї політики покладається на керівництво кожного підрозділу.

Різноманітність та інклюзія

Наша мета – створити робоче середовище, яке є інклюзивним і сприятливим для всіх працівників, незалежно від їхнього віку, статі, гендерної ідентичності, сексуальної орієнтації, статусу стосунків, сімейного стану, інвалідності, раси, етнічного походження, національності, релігійних чи політичних переконань. Ми дотримуємося політики нульової терпимості до дискримінації або переслідувань, заснованих на цих факторах, вірячи в робоче місце, де кожен може почуватися комфортно та максимально реалізувати свій потенціал.

Рішення щодо працевлаштування приймаються на основі заслуг, кваліфікації, навичок і досягнень, і ми прагнемо усунути всі форми дискримінаційних упереджень.

Постачальники та підрядники

Ми прагнемо включити в наші контракти з постачальниками та іншими підрядниками положення, які заохочують дотримання принципів цієї політики.

Ми очікуємо, що треті сторони, які представляють нас, дотримуватимуться принципів, викладених у цій політиці.

Практика праці

Дитяча праця суворо заборонена на наших підприємствах і в ланцюгах постачання. Усі працівники старші законного віку працевлаштування у відповідних країнах. Можливості стажування та досвіду роботи для неповнолітніх пропонуються лише там, де це дозволено законом і безпечно.

Ми не терпимо примусової праці, включно з тюремною, кабальною, військовою чи рабською працею, а також не займаємося торгівлею людьми. Фізичні покарання, погрози насильством або будь-які форми фізичного, сексуального, психологічного чи словесного насильства як засіб дисципліни чи контролю на робочому місці є неприйнятними.

Здоров'я та безпека

Здоров’я та безпека нашої робочої сили є найважливішими для нашого довгострокового успіху. Ми прагнемо працювати таким чином, щоб захистити благополуччя наших співробітників, підрядників, постачальників, клієнтів, відвідувачів і місцевих громад. Ми прагнемо постійно вдосконалювати наші системи управління охороною здоров’я та безпекою для досягнення нульової шкоди.

Працевлаштування

Наші співробітники є ключем до нашого успіху. Ми зосереджуємося на наборі найкращих талановитих кадрів, пропонуючи конкурентоспроможну винагороду та переваги, а також навчаючи для розвитку персоналу.

Ми суворо дотримуємося законів проти дискримінації, переслідувань, насильства, залякування, погроз та інших порушень трудового законодавства.

Ми дотримуємося юридичних стандартів щодо робочого часу та підтримуємо гнучку схему роботи, де це можливо.

Ми поважаємо права наших працівників приєднуватися до профспілок, створювати їх або утримуватися від вступу відповідно до місцевих законів, не боячись помсти, залякування чи переслідувань. У ситуаціях, коли працівників представляє офіційно визнана профспілка, ми ведемо добросовісні переговори.

Ми дотримуємося законів і нормативних актів щодо свободи асоціацій.

Публічна звітність

Щороку ми звітуватимемо про цю політику щодо прав людини в наших звітах про сталий розвиток.

Ця політика періодично переглядатиметься за потреби.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux