29 серпня відбулася конференція U-Nation Startup & Innovation, присвячена відкриттю першого стартап-акселератора в Одесі. На заході CEO Kitsoft, Олександр Єфремов, приєднався до дискусії про технологічні тренди та розповів, як штучний інтелект трансформує low-code платформи, зокрема рішення Kitsoft для цифровізації публічних послуг — Liquio.
Зображення: Організатор конференції, Ян Шапіро, представляє перший ІТ-акселератор в Одесі.
У конференції взяли участь більше 240 учасників, серед яких — розробники, підприємці, інноватори, студенти та ті, хто цікавиться технологіями майбутнього.
На заході обговорили роль інновацій у відродженні України, зокрема технологій на основі штучного інтелекту. Також під час заходу відбулася презентація стартапів на сцені перед великою аудиторією — Startups Pitch Show. 10 з них було відібрано до U-Nation Startup Accelerator.
U-Nation Startup Accelerator — це перший міжнародний стартап акселератор на Півдні України, що реалізується за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID «UCBI: Зміцнення громадської довіри в Україні». Він має на меті розвиток інновацій для відновлення України.
На дискусійних панелях запрошені спікери поділилися трендами в ІТ-індустрії. Олександр Єфремов розповів про low-code платформи, які дозволяють швидко автоматизувати процеси з мінімальним залученням розробників. Це робить їх привабливим варіантом для бізнесів, які прагнуть прискорити свою цифрову трансформацію, зменшити витрати та бути більш гнучкими та інноваційними.
.
Так, на low-code платформі для цифровізації публічних послуг Liquio, можна швидко проєктувати онлайн-сервіси будь-якої складності — середній термін запуску послуги складає всього 1,5 місяці. Оскільки потреба в залученості класичних розробників на low-code платформі мінімальна, то основний фінансовий та часовий ресурс можна використати на бізнес-аналіз і проєктування зручної послуги.
Зображення: Liquio — low-code платформа Kitsoft для цифровізації публічних послуг.
Олександр поділився, що для ще більшої ефективності на Liquio впроваджується інтелектуальний АІ-асистент, який допомагає IT-спеціалістам на кожному з етапів розробки послуг.
Наприклад, low-code розробникам AI може на основі технічного завдання, яке розробили бізнес-аналітики, генерувати код, будувати BPMN-схеми та надавати підказки коду на основі попереднього контексту (co-pilot). QA-інженерам — створювати бази даних для тестування послуг тощо.
Зображення: CEO Kitsoft, Олександр Єфремов, представляє інтелектуальний АІ-асистент low-code платформи Liquio.
Ще більше інформації про конференцію та можливості участі в U-Nation Startup Accelerator можна знайти на їхньому сайті. А ми дякуємо організаторам за запрошення та цікаву дискусію, і бажаємо переможцям Startups Pitch Show успіхів і великих звершень!