Компанія Kitsoft доєдналася до Львівського ІТ Кластера. Співпраця з IT-спільнотою дозволить командам обмінюватися досвідом та реалізовувати спільні проєкти, направлені на розвиток інформаційних технологій. Разом ми працюватимемо над впровадженням інноваційних рішень та створенням сприятливого середовища для зростання ІТ-сфери України.
Львівський IT Кластер є найбільшою IT-асоціацією України, яка обʼєднує понад 270 компаній і стартапів та понад 90 000 спеціалістів. Діяльність спільноти направлена на зміцнення позицій ІТ-індустрії на місцевому та державному рівнях, підвищення рівня технологічної освіти, підтримки тех-компаній та покращення бізнес-екосистеми України.
Наша команда поділяє цілі та цінності Львівського ІТ Кластера та розуміє важливість обміну експертизою та зміцнення професійних зв'язків. Ми відкриті до співпраці з іншими учасниками та готові долучатися до спільних ініціатив, спрямованих на розвиток українського технологічного сектору та збільшення експорту IT-послуг на світові ринки.
Ми раді долучитися до Lviv IT Cluster, готові ділитися своєю експертизою та віримо, що наша співпраця буде плідною для спільноти і країни. Ми також відкриті для партнерств і розширення нашого досвіду з побудови якісних онлайн-сервісів для урядів та муніципалітетів в Україні та в інших країнах світу.
– говорить Олександр Єфремов, CEO Kitsoft.
Для нас честь мати компанію Kitsoft учасницею Львівського ІТ Кластера. Ми сподіваємося, що Кластер зможе задовольнити запити Kitsoft, і разом ми будемо реалізовувати потужні проєкти. Вітаємо у нашій спільноті!
– додає Степан Веселовський, СEO Львівського IT Кластера.